0 Kč

Projekce, montáž, údržba kamerových systémů

Naše společnost se mimo jiné zabývá také instalacemi kamerových systémů (CCTV) do administrativních budov, hotelů, průmyslových závodů, bank, obchodních domů, státních institucí, obchodů, skladů, rodinných domků a dalších objektů dle potřeb zákazníka.
Podle požadavků zákazníka volíme nejvhodnější variantu řešení.

 

Při návrhu i montážích se naše firma řídí dle platných ČSN EN, podkladů výrobce, doporučením pojišťoven, vlastními zkušenostmi a požadavků zákazníka. A to nejen při výběru prvků systému, ale také ve způsobu rozmístění zařízení a provedení instalace.

Veškeré zařízení dodávané naší firmou je homologováno a schváleno pro použití v ČR.

 

Standardně dodáváme systémy výrobců: SIEMENS, PANASONIC, BOSCH, VIVOTEK, HikVision, AXIS.

Zajišťujeme:

  • návrh CCTV
  • projekci CCTV
  • montáž CCTV
  • servis a pravidelné kontroly CCTV

Informace o CCTV:
Kamerový systém ve většině případů slouží k ochraně objektů, osob a majetku. Nabízí vysoko spolehlivé řešení v objektu, kde účelně monitorují prostor.
Při návrhu kamerového systému je potřeba brát do úvahy často opomínanou skutečnost, že jen spolehlivost systému zhodnotí vloženou investici. Naši pracovníci jsou schopní poskytnout cenné zkušenosti při návrhu bezpečnostních systémů dle potřeby zákazníka. K instalaci využíváme kompletní škálu zařízení k dosažení optimálního způsobu zajištění objektů.