0 Kč

Telefonní ústředna Siemens HiPath 4000 V5

HiPath 4000 V5 je nová verze osvědčené konvergované IP komunikační platformy pro podniky s 300 až 100.000 uživateli. Vyspělost a bohatá paleta funkcí HiPath 4000 jsou denně prověřovány ve více než 25 000 zákaznických instalacích s více než 15 miliony porty. Moderní architektura s ochranou budoucích investic podporuje IP samostatné systémy i rozsáhlé podnikové sítě.

HiPath 4000 V5 je navržen tak, aby nabízel zákazníkům cenově výhodné možnosti pro optimalizaci komunikace, která pomáhá podnikům zvyšovat produktivitu a efektivitu na pracovišti. Jako výkonné komunikační řešení nabízí velké množství koncových zařízení, výběr mobility, sjednocenou komunikaci a integraci na bázi standardů a spolupráci s rozhodujícími obchodními aplikacemi a systémy.

Novinkou nové verze HiPath 4000 je aplikace HiPath 4000 SoftGate, která umožňuje spojení výhodných řešení pro pobočky podniků se spolehlivými funkčními vlastnostmi HiPath 4000. Tato nová softwarová aplikace, založená na standardním serveru s Linux SLES 10, zajišťuje úplný přístup k funkcím HiPath pro IP telefony a SIP propojení pro trunking a účastnickou přípojku. Každé pracoviště HiPath 4000 SoftGate se ohledně funkcí a správy bez problémů integruje do komunikačního systému a sítě jako jakýkoli přístupový bod (IPDA). Otevřená architektura aplikace HiPath 4000 SoftGate rovněž poskytuje nové služby, jako např. integraci spolu s OpenScape Video koncovými zařízeními s vysokým rozlišením.

Další novinkou je oddělení signalizace a hlasových spojení. Tato funkce umožňuje směrování hlasových spojení prostřednictvím veřejné telefonní sítě (PSTN) a signalizaci přes WAN nebo PSTN spojení pro IP přístupové body. Proto ji lze používat jako dynamické alternativní směrování v případě výpadku WAN spojení, obsazených VoIP zdrojů nebo nedostatečné IP kvality. Kromě toho lze použít pevnou konfiguraci směrování hlasových spojení přes PSTN pro bezproblémový přechod stávajících poboček z PSTN na IP síťování. Tato flexibilní kombinace z IP a TDM sítí pro hlasová spojení a co nejlepší signalizační funkce umožňuje hladkou migraci z heterogenních na homogenní pobočkové sítě s centralizovaným rozmístěním aplikací podle potřeb zákazníka. Oddělení signalizace a hlasových spojení umožňuje nejvyšší flexibilitu při optimalizaci provozních nákladů v jakémkoli tržním nebo komunikačním prostředí.

HiPath 4000 podporuje obchodní procesy následujícími způsoby:

  • Důsledná podpora otevřených standardů a snadná integrace obchodních procesů přináší nejvyšší možnou přidanou hodnotu řešení a ochranu investice do budoucnosti.
  • Sjednocená komunikace a Fixed Mobile Convenience (řešení HiPath Mobile Connect) podporují a pomáhají snižovat náklady v oblasti týmové práce a spolupráce, zvyšují produktivitu práce a současně snižují náklady na cestování.
  • Prostřednictvím nástroje sjednocené komunikace OpenScape Xpressions komunikační server HiPath 4000 pomáhá urychlovat rozhodovací procesy a workflow.
  • HiPath 4000 dále snižuje provozní náklady díky své vysoké odolnosti, flexibilitě a efektivnosti v prostředí podnikové komunikace.
  • Siemens Open Communications, HiPath 4000 SoftGate na čistě softwarovém základě a telefony OpenStage – to vše výrazně snižuje spotřebu energie a má přímý pozitivní vliv na životní prostředí.