0 Kč

Projekce, montáž, údržba elektrické zabezpečovací signalizace

Naše společnost se mimo jiné zabývá také instalacemi elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) do administrativních budov, hotelů, průmyslových závodů, bank, obchodních domů, státních institucí, obchodů, skladů, rodinných domků a dalších objektů dle potřeb zákazníka.
Podle požadavků zákazníka volíme nejvhodnější variantu řešení.

Při návrhu i montážích se naše firma řídí dle platných ČSN EN, podkladů výrobce, doporučením pojišťoven, vlastními zkušenostmi a požadavků zákazníka. A to nejen při výběru prvků systému, ale také ve způsobu rozmístění zařízení a provedení instalace.

Veškeré zařízení dodávané naší firmou je homologováno a schváleno pro použití v ČR.

Standardně dodáváme systémy výrobkových řad: SATEL,JABLOTRON,PARADOX.

 

Zajišťujeme:

  • návrh EZS
  • projekci EZS
  • montáž EZS
  • servis a pravidelné kontroly EZS

Informace o EZS:
Elektrická zabezpečovací signalizace slouží k ochraně osob a majetku. Nabízí vysoko spolehlivé bezpečnostní řešení v objektu, které účelně minimalizují možnost planých poplachů a většinou odradí pachatele k vloupání.
Při návrhu elektronického zabezpečovacího systému je potřeba brát do úvahy často opomínanou skutečnost, že jen spolehlivost systému zhodnotí vloženou investici. Naši pracovníci jsou schopní poskytnout cenné zkušenosti při návrhu bezpečnostních systémů dle potřeby zákazníka. K instalaci využíváme kompletní škálu čidel k dosažení optimálního způsobu zajištění objektů, jak plášťovou ochranou, prostorovou ochranou, předmětovou ochranou, tak i obvodovou ochranou (perimetrii). Všechny systémy lze doplnit o osobní tísňové hlásiče a to jak pevné, tak i bezdrátové.